Detail info
Close

Na koho to slovo padne

Na koho to slovo padne

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

NA KOHO TO SLOVO PADNE
V hlavních rolích se představí Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Marián Miezga, Róbert Jakab a Vladimír Kobielsky.

Původem studentská inscenace, která neměla v plánu být víc, než je, a přece svým hodnotným přesahem vyniká a vyprodává sály už celých pětadvacet let! V představení si podali ruce talent, kvalitní humor i herecký kumšt. Smíchali se a úspěšně rozdělili do pěti naturelů. Vytvořili tak jedinečnou pečeť charakterů, které nás rozesmávají i nutí zamyslet se. Totiž trpce-směšné zážitky na jevišti jsou bezedným tématem. Pětice herců, Marián Miezga a.k.a mafián z Leopoldova, Lukáš Latinák v roli národovce z Repkoviec, Juraj Kemka alias ukecaný bonzák se zánětem močového měchýře, Vladimír Kobielsky jakožto Urozený aristokrat a Róbert Jakab jako Intelektuál, dodává představení šťávu, jistou dramatiku, vhled ale i nadhled.

Hra napsaná koncem bouřlivých šedesátých let a na Slovenskou zkoušená „jen“ jako ročníková práce koncem devadesátých let, si v sobě nese terapeutickou dávku humoru, ale i důmyslnou kritiku lidských vlastností, které umí vyplavit jen moc. V představení se přesunuje zbraň jako obdoba síly od jedné postavy ke druhé a v půlce hry se začne skloňovat i klíč, co je znamením svobody. Unikátní divadelní představení navštíví i Českou republiku, aby opět potěšilo své publikum. Dopřejte si nášup kvalitního a nadčasového tématu z prostředí protiatomového krytu a přivítejte herecké kvinteto, které se svým divákům uctivě poklonilo již pětsetkrát! Vítejte na představení Na koho to slovo padne.

Autorem divadelní hry je maďarský spisovatel, dramaturg a dramatik Gábor Görgey.
Na režisérskou židli zasedl Peter Mankovecký. Dramaturgicky se pod inscenaci podepsal Peter Pavlac. O scénu a kostýmy se postarala Tatiana Šulíková.

Představení si pod křídla vzalo Divadlo Astorka Korzo´90. Za tu dobu procestovalo svět a s úspěchem ho uvedli v USA, Austrálii, Maďarsku či ve Francii.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top